Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia sygnowane marką Biotechnologia.pl  to profesjonalne, branżowe spotkania dla pracowników branży kosmetycznej, farmaceutycznej i biotechnologicznej. Naszym celem jest monitorowanie bieżących problemów branż, i poprzez dobór najwyższej klasy ekspertów, wskazywanie możliwości i sposobów ich rozwiązywania. Doświadczeni praktycy i wybitni teoretycy są gwarancją jakości i potwierdzeniem merytorycznych wartości naszych szkoleń. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wsłuchujemy się w głosy naszych uczestników i odpowiadamy na ich potrzeby.

Ze względu na zmieniające się potrzeby firm proponujemy Państwu:

Szkolenia otwarte

Skierowane są przede wszystkim do pracowników firm będących producentami lub dystrybutorami kosmetyków, leków i suplementów diety- członków zarządów, właścicieli, technologów, specjalistów ds. kontroli jakości, specjalistów ds. marketingu. Dostrzegamy najbardziej aktualne problemy w poszczególnych branżach i za pośrednictwem doświadczonych prelegentów przedstawiamy sposoby ich rozwiązywania. Dbamy również o to, by nasi uczestnicy zdobywali nie tylko cenne informacje, ale mogli nawiązywać kontakty branżowe i wymieniać się spostrzeżeniami i własnymi doświadczeniami.

Wszystkim zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę.

Szkolenia zamknięte

Organizowane tylko i wyłącznie dla poszczególnych działów i pracowników Państwa Firmy tzw. „ szyte na miarę spotkania” podnoszące wiedzę i  umiejętności kadry. Nasze szkolenia to inwestycja, która zapewni Państwu sukces i przewagę na rynku. Dostosowujemy się w pełni do oczekiwań klienta, służąc jednocześnie radą i doświadczeniem. Dzięki tym zaletom wiedza przekazywana na szkoleniach jest adekwatna do aktualnych potrzeb i może być od razu wykorzystywana w praktyce – co daje Państwa Firmie oszczędności czasowe i finansowe.

 

Bio-Tech Media Sp. z o.o. Telefon: +48 42 299 60 85
Faks: +48 42 299 60 85
e-mail: biuro@biotechmedia.pl